Acıbadem Mahallesi Mustafabey Sokak 6/1 Kadıköy İstanbul
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 19:00Cumartesi: 10.00 - 18:00
Shopping Cart 0 items - $0.00 0

Sigorta Paketleri

Ürünlerimiz

Rafine Güvence' de herkese uygun bir sigorta ürünü mutlaka vardır. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim geçebilirsiniz.
Rafine Güvence Sigorta

Ürünlerimiz Hakkında

İstekleriniz bizim için çok önemli. Geleneksel sigortacılık anlayışının dışında ürün çeşitliliği ve farklılığı ile kendinize uygun bir sigorta mutlaka bulacaksınız.
Seyahat sigortası ve vize sigortası gibi turizm ve turizmcilere yönelik sigortalar başta olmak üzere; tüm sigorta alanlarında yeni, farklı ve çok çeşitli sigortalar Rafine Güvence’ de.

Uzmanlıklarımız
Sağlık Sigortası - Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 95%
Seyahat Sağlık Sigortası - Vize Sigortası 99%
Kasko - Trafik 94%
Konut - İşyeri Sigortası 97%
Nakliye Sigortası 95%
Yabancı Sağlık Sigortası 94%

Görüşleriniz

İhtiyaçlarınıza en uygun, en avantajlı sigorta ürünlerini sunuyoruz. Konut sigortasından nakliye sigortasına, alacak sigortasından seyahat sigortasına kadar her alanda sigorta çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

Rafine Güvence Sigorta

Rafine Güvence Sigorta

Production Manager

I want to express how grateful I am for the work you guys have done for my family over the past years. I am absolutely pleased and satisfied with your compnay’s services. They work through the process to identify your needs, goals and strategy, and put your plan into action!

Sara	Garcia

Sara Garcia

School Teacher

I am so pleased and satisfied with this insurance company’s service. It is so great to work with an adviser who is truly interested in their client’s needs, goals and preferences. I am really impressed with their commitment. Thank you so much and good luck with your clients!

Doug Ramsey

Doug Ramsey

Criminal Lawyer

Sigorta Teklifi

Sigorta Türünü Seçin:

Teminat Bedeli:

İletişim Bilgileri: