Acıbadem Mahallesi Mustafabey Sokak 6/1 Kadıköy İstanbul
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 19:00Cumartesi: 10.00 - 18:00
Shopping Cart 0 items - $0.00 0

Vize Sigortası

Vize Sigortası, vize için sigorta almak isteyen kişilere ya da seyahat acentası aracılığı olmadan, tur kapsamında değil; bireysel yapılacak seyahatlerde kişilerin, vizeye başvuru yaparken konsoloslukların istedikleri sigorta çeşididir. Seyahat sağlık sigortalarında bulunan “seyahat acentasının iflası” ve “ayıplı ve eksik hizmet” teminatları bulunmaz; / acenta aracılığı olmadığı için gerek bulunmamaktadır / sadece seyahat esnasında gerekli olan 30.000 € ya da 50.000 $ sağlık teminatı ve “cenazenin nakli” taminatlarını içermektedir.

Vize sigortalarının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Teminatlarına göre değişiklik göstermektedir. Rafine Güvence tarafından üretilen vize sigortalarının tümü, tüm konsolosluklarda geçerlidir.

Vize alınamadığı durumlarda konsolosluklara ödenen vize ücretini geri ödeyen vize sigortası bulunduğu gibi; sadece sağlık teminatı içeren vize sigortaları da bulunmaktadır.

Konsolosluğa vize başvurusu yapmaya gideceğiniz zaman, kaşeli ve ıslak imzalı vize sigortanızı yanınıza almayı unutmayın.

 

Sigorta Teklifi

Sigorta Türünü Seçin:

Teminat Bedeli:

İletişim Bilgileri: